top of page
Stolárstvo, nábytok na mieru

...aby ste sa tešili z nového nábytku aj po mnohých rokoch používania...

    Pri výrobe nábytku v prvom rade myslíme na potreby zákazníka, aby spĺňal všetky jeho požiadavky, bol účelný a pritom si zachoval estetickosť.

    Robíme nábytok na mieru, ku ktorému dostávate celý rad služieb. Pomôžeme vám pri výbere a usporiadaní vnútorného vybavenia, ukážeme možné riešenia ako čo najlepšie využiť daný priestor podľa Vašich individuálnych potrieb. Vysvetlíme Vám rozdiely v používaných materiáloch a kovaniach, aby ste sa vedeli čo najlepšie rozhodnúť a tešiť sa z funkčnosti a krásy nového nábytku po dlhé roky.

    Dlhotrvajúcu spokojnosť z používania nábytku Vám zaručí použitie výhradne kvalitného materiálu a kovania od popredných výrobcov, ako napr. Blum a Hettich s doživotnou garanciou.

    Ponukou veľkého výberu materiálov, dekorov a ich zladením Vám pomôžeme vytvoriť jedinečný priestor, ktorý bude reflektovať na Váš obľúbený štýl.  Veľmi vyhľadávané sú moderné bezúchytkové prevedenia nábytku, kontrastujúce so vzrastajúcou obľubou vidieckeho, resp. provensálskeho štýlu. Vôňu a teplo domova Vám navodí aj použitie prírodného dreva alebo jeho cenovo dostupnejšej alternatívy – dyhy.

Včasná konzultácia dispozičného riešenia Vám môže ušetriť čas a peniaze pri naprávaní

chýb a hľadaní kompromisov. 

bottom of page