top of page
Návrhy interiérov, interiérový dizajn, vizualizáie

    Dizajnér Vám pomôže premeniť Vaše predstavy do vysnívaného domova. Vďaka 3D grafickému návrhu si budete vedieť reálne predstaviť zariaďovaný priestor a možnosti jeho využitia. Je pre nás dôležité, aby Váš domov odrážal Vaše potreby a požiadavky, aby ste si mohli užívať bývanie vo Vašom krásnom novom domove.

    Pracujeme na základe skúseností, ktoré nám pomáhajú zvládať mnohé aspekty spojené s návrhom zariadenia interiéru s ohľadom na Váš vkus a rozpočet. Výsledkom dôkladného plánovania je Vaša dlhodobá spokojnosť a v neposlednom rade aj ušetrenie nákladov vynaložených na dodatočné prerábanie, ktorému môžete  predísť aj vďaka vyhotoveniu výkresovej dokumentácie k projektu (konštrukcie, inštalácie, kladačské plány, osvetlenie). Ušetríte tým čas aj peniaze.

 

    Základom pre vypracovanie návrhu  je oboznámenie sa s Vašimi konkrétnymi potrebami a požiadavkami. Práve individuálny prístup ku každému zákazníkovi nám umožňuje prispôsobiť návrhy Vašim zvykom a záľubám. Po získaní všetkých potrebných informácií Vám vypracujeme štúdie – prvotné návrhy, ktoré Vám predložíme na konzultáciu. Vyberú sa tie najvhodnejšie a do nich následne zapracujeme Vaše pripomienky. Po odsúhlasení vypracujeme grafický výstup v podobe 3D vizualizácie, ten už predstavuje konkrétne riešenie daného projektu.

 

    Každý projekt, každý zákazník je pre nás jedinečný. Časová náročnosť projektu závisí od jeho veľkosti a rozsahu, či sa jedná o samostatnú miestnosť alebo o návrh celého domova.

Včasná konzultácia dispozičného riešenia Vám môže ušetriť čas a peniaze pri naprávaní

chýb a hľadaní kompromisov. 

bottom of page